Programi i sponsorizimit

Programi i Sponsorizimit

You are here

Disa nga proceset kryesore që zbatohen janë korrespondenca e fëmijëve me miqtë e tyre, monitorimi i fëmijëve të programit në aspekte të ndryshme të mirëqenies së tyre, aktivitetet e kartolinave të krishtlindjes etj.

Tungjatjeta.al

 
Fjorida
Librazhd
Oligerta
Shqipëri
Altin
Shqipëri
Leonora
Shqipëri
Marigleni
Shqipëri
Bruna
Shqipëri
Sara
Shqipëri
Jasmina
Shqipëri
Arjani
Shqipëri
Alesia
Shqipëri
Gabriela
Shqipëri
Klajdi
Shqipëri
Selma
Shqipëri
Irena
Shqipëri
Donaldi
Shqipëri
Ardiani
Shqipëri
Elvani
Librazhd
Soni
Shqipëri
Arta
Shqipëri
Ana
Shqipëri
Emiljano
Shqipëri
Juliani
Librazhd
Emanueli
Shqipëri

Twitter Feed

 

Facebook Feed

 

PROGRAMI I SPONSORIZIMIT

“…Mund të them që koha me World Vision ia ka vlejtur gjithmonë. Asnjëherë nuk kam humbur, vetëm kam fituar nga ju.

14-05-21

Bora është nga Elbasani dhe është vajza e tretë në një familje me 5 vajza.

06-11-18

Shtëpia e Ronaldos ka çati llamarine e mure me lagështi. Bashkë me gjyshen, vëllain dhe motrën e vogël flenë në një dhomë me dy divanë.

16-02-18

Ne jemi përkrah teje, ashtu sikurse janë edhe prindërit e tu. Ne duam të të ndihmojmë që ti të ecësh në jetë. Unë dua që të jesh e lumtur!

20-10-17

“Unë jam Chaewon dhe jetoj në Daejon, Korenë e Jugut. Shkoj në klasën e 6-të. Po shkruaj për shoqen time, Ermelina. Ajo jeton në një vend të bukur të quajtur Shqipëri.

13-02-17

Leoni 11- vjeçar ka një mike të veçantë. Ata flasin me gjuhën e miqësisë së vërtetë. Gyeong është mikja e tij koreane, të cilës ai i ka besuar sekretet e zemrës.

06-02-17

Pages

Na Kontaktoni

Shqipëri
  • Rruga “Vëllezërit Manastirli”, Ndërtesa nr. 4,
    P.O.Box 1725, Tirana, Albania
  • Tel: +355 4 2419601
  • Email: tirana@wvi.org

empty

Na Ndiqni