Vizion Plus – Zhduket në mister 17 vjeçari nga Këlcyra, policia nis kërkimet

Looking-for-the-Albanian-route-701x468

Një 17 vjeçar është zhdukur në mënyrë të mistershme nga banesa e tij. Shtetasi L.B, banues në fashtin Beqaraj të Këlcyrës, është largaur në drejtim të paditur nga banesa. Ngjarja është ende e paqartë, ndërkohë polica e Gjirokastrës dhe Prokuroria janë vënë në kërkim të gjetjes së të riut.

https://www.vizionplus.tv/zhduket-ne-mister-17-vjecari-nga-kelcyra-policia-nis-kerkimet/