Vizion Plus – Stuhi e rrëbesh në Shqipëri, përmbytje dhe plazhe të boshatisura

Ka mjaftuar 60 minuta erë e fortë dhe shi për të përmbytur rrugë e institucione, ndërsa janë shkatuar probleme në zonat bredgetare. era e fortë 180 km në ore dhe shiu të rrembyeshëm i kanë dhënë bregdetit panoramën e vjeshtes. Brenda disa minutash, ne qytetin e Vlorës, rrugët janë mbushur me ujë, plazhet janë boshatisur, disa pemë janë thyer e po ashtu ka pasur dëmtime të çadrave dhe shezlonëve.

https://www.vizionplus.tv/stuhi-e-rrebesh-ne-shqiperi-permbytje-dhe-plazhe-te-boshatisura/