Vizion Plus – Rrëmbejnë dhe tentojnë të përdhunojnë 13-vjeçaren, 3 në pranga

Tre persona janë vënë në pranga nga policia e Fierit këtë të martë për pengmarrje dhe tentativë përdhunimi ndaj në 13-vjeçareje.Të tre banues në fshatin Vlosh, Roskovec, kanë marrë me forcë të miturën dhe e kanë çuar në një banesë të pabanuar. Më pas, ata kanë tentuar të kryejnë marrëdhënie seksuale me të, por që sipas policisë nuk kanë mundur.

http://abcnews.al/rrembejne-dhe-tentojne-te-perdhunojne-13-vjecaren-3-ne-pranga/