Vizion Plus – Hodhi foshnjen e vdekur në plehra, shoqërohet nëna lushnjare

lushnje

Policia e Lushnjes ka shoqëruar nënën e foshnjes së pajetë që u gjet këtë të martë në kazanin e plehrave. Sipas policisë, shtetasja me inicialet A.N ka lindur para dy ditësh në shtëpi foshnjen e gjinisë vajzë. Mësohet se shtetasja A.N jeton në kushte të mjerueshme ekonomike dhe është nënë e 3 fëmijëve të tjerë.

https://www.vizionplus.tv/hodhi-foshnjen-e-vdekur-ne-plehra-shoqerohet-nena-lushnjare/