Top Channel – Vrau bashkëshorten dhe kunatën, çifti Musta kishin dy fëmijë

cifti

34-vjeçari, i cili jetonte si emigrant në Greqi dhe kishte ardhur për festat e fundvitit, qëlloi me thikë bashkëshorten dhe më pas motrën e saj, duke i lënë të pajeta. Policia arrestoi menjëherë autorin, i cili dyshohet si ishte në gjendje të dehur dhe se kishte kryer aktin pas një grindjeje për motive banale me bashkëshorten e tij. Çifti Musta kishin edhe dy fëmijë, një vajzë 7 vjeçe dhe një djalë 3 vjeç.

http://top-channel.tv/2019/01/02/vrau-bashkeshorten-dhe-kunaten-cifti-musta-kishin-dy-femije/