Top Channel – Tahiri: Dorëzoj mandatin e deputetit deri kur të zbardhet e vërteta. Më keni qytetar të thjeshtë

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, që po hetohet për trafik ndërkombëtar droge, doli sot në një konferencë për media me akuza të forta ndaj politikës shqiptare, dhe bëri me dije dorëzimin e mandatit të deputetit.

http://top-channel.tv/2018/05/03/tahiri-ne-dore-te-drejtesise-si-qytetar-i-thjeshte-le-mandatin-e-deputetit/