Top Channel – Haradinaj: Kosova synon anëtarësimin në NATO

dinaj

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë se Kosova synon anëtarësimin në NATO si dhe daljen në ndihmë secilit që ka nevojë. Këto deklarata Haradinaj i ka bërë pas zbulimit të memorialit për ushtarët e KFOR-it, që kanë humbur jetën në Kosovë.

http://top-channel.tv/2018/06/13/haradinaj-kosova-synon-anetaresimin-ne-nato/