Top Channel – E marta, dita më e ftohtë! Meteorologët rekomandojnë veshjen e nxënësve

Viti ka nisur me mot të acartë dhe temperatura të ulëta. E hëna dhe e marta, sipas sinoptikanëve do të jenë ndër ditët më të ftohta të janarit dhe fëmijët rekomandohet që të vishen në mënyrë të përshtatshme për të përballuar të ftohtin.

http://top-channel.tv/2019/01/06/e-marta-dita-me-e-ftohte-meteorologet-rekomandojne-veshjen-e-nxenesve/