Lapsi.al – Ngacmoi seksualisht nusen e djalit dhe vajzën e tij të mitur, pranga 50-vjeçarit nga Elbasani

pedofili-abuzon-seksualisht-me-6-vje-ccedil-aren-ja-ccedil-far-euml-i-b-euml-jn-euml-t-euml-af-euml-rmit-e-saj-video-18_hd-1200x630-1024x538

Një 50-vjecar është arrestuar nga policia, pasi akuzohet se ka dhunuar dhe ngacmuar seksualisht nusen e djalit dhe vajzën e tij të mitur. Bëhet fjalë për shtetasin Filip Qosen, 50 vjeç, nga fshati Mjekës, i cili u arrestua në flagrancë nga Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan.

https://lapsi.al/2018/06/12/ngacmoi-seksualisht-nusen-e-djalit-dhe-vajzen-e-tij-te-mitur-pranga-50-vjecarit-nga-elbasani/