Klan TV – Zbulohet laborator droge në Fier, identifikohet pronari i tokës

Policia e Fierit ka zbuluar një laborator droge në fshatin Mbrostar të Fierit, si dhe është sekuestruar një gomone 12 metra e gjatë pranë fshatit Seman. Aktualisht po zhvillohen hetime për të identifikuar personat e përfshirë në këtë veprimtari kriminale.

http://tvklan.al/video-emri-zbulohet-laborator-droge-ne-fier-identifikohet-pronari-i-tokes/