Klan Kosova – Pacolli sot në Berlin, flitet për dialogun Kosovë-Serbi

pacolli-1

Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli, sot pritet të takohet me ministrin e Punëve të Jashtme të Gjermanisë, Heiko Maas. Pacolli dhe homologu i tij Maas do të flasin për dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, i cili është në fazën përfundimtare.

http://klankosova.tv/pacolli-sot-ne-berlin-flitet-per-dialogun-kosove-serbi/