Faxweb – Zjarr në një banesë në Shkodër, 17-vjeçarja e paralizuar bllokohet brenda

shkoder-1

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër mbrëmë ku një 17-vjeçare është bllokuar brenda në një banesë e cila ka marrë flakë. Ngjarja ka ndodhur në Rragam të Shkodrës. 17-vjeçarja, emri i së cilës është Elizabeta Kola dhe ishte e paralizuar, është transportuar për në spitalin e Traumës. Policia ka nisur hetimet pasi nuk janë njoftuar zjarrfikëset. Dyshohet se ngjarja ka qenë aksidentale.

https://www.faxweb.al/detajet-zjarr-ne-nje-banese-ne-shkoder-17-vjecarja-e-paralizuar-bllokohet-brenda-emri/