Vizion Plus – Babë e bir adoleshent lëviznin të armatosur, pranga dy mirditorëve

kallashnikov

Dy persona, babë e bir, kanë rënë në prangat e policisë pasi u kapën në flagrancë teksa lëviznin të armatosur. Sipas policisë ata po lëviznin me armë zjarri në Reps. Të dy personat kishin me vete një amë zjarri automatik, fishek si dhe një një armë gjahu.

https://www.vizionplus.tv/babe-e-bir-adoleshent-leviznin-te-armatosur-pranga-dy-mirditoreve/