Opinion.al – Krimi në familje/ 25 vjeçari që plagosi prindërit dhe u hodh nga ballkoni, në depresion: Sapo ishte kthyer nga Gjermania

vendi-i-ngjarjes

I riu qe u vetëvra duke u hedhur nga ballkoni, pasi masakroi me thikë babanë dhe nënën në shtëpinë ku jetonin me qira, vetem para pak ditesh ishte kthyer nga Gjermania. Ngjarja e rëndë ndodhi mbrëmjen e së shtunës në rrugën “Nasi Pavllo”, në një pallat në krah të Ambasadës Amerikane në Tiranë. Brian Skrapari, i cili mbeti i plagosur rëndë pasi u hodh nga kati i tretë, nuk mundi t’u mbijetojë plagëve, duke humbur jetën disa orë më pas në spitalin e Traumës.

http://opinion.al/krimi-ne-familje-25-vjecari-qe-plagosi-prinderit-dhe-u-hodh-nga-ballkoni-ne-depresion-sapo-ishte-kthyer-nga-gjermania/