Klan Tv – Makina përplas para shkollës nxënësen dhe mësuesen

Një mësuese dhe një nxënëse u përplasën nga një makinë, teksa po kalonin rrugën nga shkolla në anën tjetër. Ngjarja ka ndodhur në qendër të Lezhës dhe të dëmtuarat u dërguan menjëherë në spital. Mjekët thanë se ato janë jashtë rrezikut për jetën.

https://tvklan.al/makina-perplas-para-shkolles-nxenesen-dhe-mesuesen-video/