Gazeta Shqip – Takim me Ramën, Danielsson: Reforma në drejtësi çelësi për në BE

cunat

Drejtori i Përgjithshëm për Politikat e Fqinjësisë së BE-së dhe Negociatat e Zgjerimit, Christian Danielsson‏ ndodhet sot në Tiranë për një vizitë zyrtare. Ai ka uruar Gëzuar Ditën e Europës nga kryeqyteti shqiptar, ku ka zhvilluar në orët e para të mëngjesit një takim me kryeministrin Edi Rama.

http://gazeta-shqip.com/lajme/2018/05/09/takim-me-ramen-danielsson-reforma-ne-drejtesi-celesi-per-ne-be/