Gazeta Shqip – Shpërndanin heroinë në shkolla, mes tyre dhe një vajzë

heroine-1-640x480

Tre persona, mes të cilëve edhe nje vajzë 26-vjeçare janë arrestuar nga policia, pasi akuzohen se shpërndanin lëndë narkotike në afërsi të shkollave të mesme të kryeqytetit.

http://gazeta-shqip.com/lajme/2018/05/25/shperndanin-heroine-ne-shkolla-mes-tyre-dhe-nje-vajze/