Gazeta Shqip – Dhunoi vajzën e mitur, arrestohet 63-vjeçari në Vlorë

dhuna-640x373

Një 63-vjeçar është vënë në pranga nga policia e Vlorës me akuzën e dhunës në familje. Burime nga policia lokale bëjnë me dije se është arrestuar shtetasi F.M, 63 vjeç, pasi në banesë ka dhunuar fizikisht dhe ka kanosur me mjete të ftohta prerëse vajzën e tij 17 vjece.

http://gazeta-shqip.com/lajme/2018/05/31/dhunoi-vajzen-e-mitur-arrestohet-63-vjecari-ne-vlore/