ABC News – Gramsh, autobusi përplas 11 vjeçaren

abc

Një aksident i rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm në Driz të Gramshit. Një fëmijë 11 vjeç që po shkonte në shkollë u përplas në rrugë nga një autobus. Nxënësja ndodhet në gjendje të rëndë në spital. Kurse policia ka shoqëruar shoferin e autobusit dhe po heton shkaqet e kësaj ngjarjeje të rëndë.

http://abcnews.al/gramsh-autobusi-perplas-11-vjecaren/