Ambasadorët e World Vision

You are here

Më përkrah! Mos dhuno!

9/ 10/ 2016

Sot në orën 9, pranë Muzeut Kombetar, World Vision iu bashkua Maratonës së Tiranës për të mbështetur kauzën për mbrojtjen e fëmijëve "Më përkrah! Mos dhuno!.

Më Shumë

Aktori Nikola Shreli viziton për herë të parë fëmijën që sponsorizon

23/ 12/ 2015

“Ti ke një vend të veçantë në zemrën time”, - i tha Nikola Shreli Aurelit, 9 vjeç, nga zona e Bathores në Tiranë, të cilin e sponsorizon prej me shumë se 3 vjetësh.  Nikola është një aktor hollivudian dhe skenarist nga Detroit, Michigan, nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës.  Ai është djalë i dy emigrantëve shqiptarë. Kjo ishte hera e parë që ata u takuan.

Më Shumë

Pages

Tungjatjeta.al

 
Juliani
Librazhd
Emiljano
Shqipëri
Selma
Shqipëri
Soni
Shqipëri
Klajdi
Shqipëri
Gabriela
Shqipëri
Elvani
Librazhd
Donaldi
Shqipëri
Jasmina
Shqipëri
Arta
Shqipëri
Marigleni
Shqipëri
Fjorida
Librazhd
Altin
Shqipëri
Alesia
Shqipëri
Arjani
Shqipëri
Bruna
Shqipëri
Ana
Shqipëri
Emanueli
Shqipëri
Ardiani
Shqipëri
Irena
Shqipëri
Sara
Shqipëri
Leonora
Shqipëri
Oligerta
Shqipëri

Twitter Feed

 

Facebook Feed

 

Na Kontaktoni

Shqipëri
  • Rruga “Vëllezërit Manastirli”, Ndërtesa nr. 4,
    P.O.Box 1725, Tirana, Albania
  • Tel: +355 4 2419601
  • Email: worldvisionalbania@wvi.org

empty

Na Ndiqni